HHS Singers

Public·62 students
Leonard Riley

Черно море Арда на живо 07/11/2023 Гледайте на живо

Черно море ще изиграе следващия си мач на 2023/11/04 UTC срещу Арда в . Когато мачът започне, ще можете да следите Черно море vs Арда резултата на живо , ...

Славия Етър Велико Търново мач на живо 6 ноември 2023 преди 22 часа — 76 3. 2023 Първа ПФЛ Арда Кърджали 1 - 1 1... [на живо! ] Черно море Ботев гледай напълно безплатно преди 4 дни — Черно море Ботев ... Футбол, гол, мачове, спорт, спортни новини - Gol ... НА ЖИВО Тотнъм - Челси. 22:00 | 6 Ясна е групата на Черно море за срещата с Арда. 6 ное 2023. Ясна е групата на Черно море за срещата с Арда. На живо: Черно море – Арда (състави) - efbet Лига - Dsport. bgНачало Новини БГ футбол efbet Лига Курьор изведе Черно море до първа победа на "Тича" Черно море се наложи над Арда Кърджали с 2:0 в мач от 7-мия кръг на efbet Лига и по този начин си осигури първа победа за сезона на своя стадион "Тича". Ключова роля за "моряците" изигра завърналият се в състава Матиас Курьор, който отбеляза и двата гола в срещата. Нападателят излезе и начело в класацията на голмайсторите в efbet Лига, след като вече има записани на сметката си 8 попадения. Младият халф стреля, но високо над напречната греда. Черно море нанесе нов удар по кърджалийци още в самото начало на второто полувреме. Илиан Илиев-младши изпълни пряк свободен удар отдясно, в близост до тъча и центрира в наказателното поле, където Стефан Велев отправи удар, но вратарят на Арда успя да избие топката. Отново Матиас Курьор бе на правилното място и я довкара, за да увеличи аванса на своя тим. [[HD НА ЖИВО=]] Арда Левски София гледай мача 1 преди 6 дни — Арда - Левски 0:3 /репортаж/. Споделете във Фейсбук. 2Gong.bg · Gong.bg · 19.03.2023 г. [футбол!] Локомотив София Черно море гледай напълно ... Гледахте на живо | Черно море (Варна) - Ботев (Враца) YouTube YouTube 1:56:53 YouTube Arenasporttv 30.06.2023 г. 30.06.2023 г. Черно море - Арда НА ЖИВО 7. 11. 2023 | Футбол Следвай Черно море - Арда 7. 11. 2023 на живо - livescore, последни резултати на Арда, новини, информация, Арда - Черно море статистика един срещу друг! В 61-вата минута се откри нова добра възможност пред домакините. Курьор центрира към Денислав Ангелов, който бе на удобна позиция за обстрел в непосредствена близост до вратата, но нападателят се размина с топката. Няколко минути по-късно, Арда пропусна да върне един гол, след като удар на Иван Тилев мина на сантиметри покрай лявата греда на Дюлгеров. Спас Делев центрира от корнер и прати топката в наказателното поле, където Милен Желев отигра с глава и бе съвсем близо до това да изведе Арда напред в резултата, но ударът му премина малко над вратата и се отби във външната страна на мрежата. Отново от ъглов удар дойде и следващата опасност за "моряците". Само три минути по-късно Васил Панайотив отправи дълго центриране от около 50 метра към Курьор, който чакаше в предни позиции. Топката бе прекалено дълга за него, но вратарят на Арда бе излязал извън наказателното поле в опит да изчисти, но се размина с нея и нападателят на "моряците" изчака своя шанс за да догони и да я вкара в опразнената врата за 1:0. Тимът на Илиан Илиев премина за поред път скоростно от защитна към атакуваща фаза и с поредната си контраатака създаде нова опасност пред Симеонов. Панайотов подаде за Курьор, който пък върна към границата на наказателното поле за Илиев. (HD НА ЖИВО!) Арда Левски София на живо 1 ноември преди 6 дни — (HD НА ЖИВО!) Арда Левски София на живо 1 ноември 2023 28.02.2017 г (Онлайн###) Литекс Черно море гледай напълно преди 1 ден — Левски ... Арда - Черно море, 3:3, (Развой на срещата по минути) 15.07.2023 г. — Дузпа за Черно море! Главният рефер бе привикан от ВАР- стаичката да прегледа ситуация в наказателното поле, при която Тунгара бе играл с ръка.