Киря Еремин
Киря Еремин

[СТРЕАМИНГ>>>>] Црвена звезда РБ Лајпциг uživo live 7 новембар 2023

24. 10. 2023. — Лајпциг Црвена звезда uživo prenos 25 октобар 2023 пре 3 дана — Crvena zvezda će u 12. kolu Superlige dočekati Javor na ... Фудбал - ЛШ: Лајпциг ...

RB Leipzig Crvena zvezda uživo prenos 25 октобар 2023 24. 10. 2023. — Лајпциг Црвена звезда uživo prenos 25 октобар 2023 пре 3 дана — Crvena zvezda će u 12. kolu Superlige dočekati Javor na Фудбал - ЛШ: Лајпциг ... MINUT - Sve je opasnija Zvezda, ali joj nedostaje bolji završni čin kako bi došla do izjednačenja. Endiaj je krenuo sam ka golu rivala, ali je pred kaznenim prostorom izgubio snagu, pa je pao u duelu sa jednim od defanzivaca domaćih. 34. MINUT - Prvi žuti karton u Zvezdi dobija Stamenić. Nešto ranije kod domaćih je, zbog prigovora posle dosuđenog penala, javnu opomenu dobio Henriks. FK Crvena zvezda - RB Leipzig резултат уживо FK Crvena zvezda RB Leipzig резултати уживо (и онлајн видео пренос утакмице уживо - live stream) почиње 7. нов 2023. у 20:00 GMT на Stadium Rajko Mitic, ... AP Photo/Matthias Schrader 52. MINUT - Igra se veoma intenzivno na obe strane terena, ali bez konkretnijih prilika u dosadašnjem toku drugog poluvremena. 46. MINUT - Počelo je drugo poluvreme. Bahar je na teren poslao Bukarija umesto Olajinke. Odmah na startu Hvang dobija žuti karton. ZAVRŠENO JE PRVO POLUVREME! Lajpcig vodi protiv Zvezde 1:0. 45. MINUT - Igraće se tri minuta nadoknade vremena. U samoj završnici prvog poluvremena Rodić dobija žuti karton. 39. 84. MINUT - GOL! Olmo postiže gol za 3:1! Nisu crveno-beli imali ni sreće. Posle kornera i velike gužve u kaznenom prostoru srpskog šampiona, lopta se od prečke odbila na nogu španskom reprezentativcu koji je samo vratio u mrežu. 82. MINUT - Još dve izmene u ekipi domaćih. Na terenu su Verner i Šeško umesto Opende i Poulsena. 81. MINUT - Katai ulazi na teren umesto Stamenića. Odmah ptom prilika za domaće. Posle kornera sa leve strane Baumgartner je šutirao glavom na prvoj stativi, ali je lopta otišla u gol aut. 75. Sjajni čuvar mreže je odbranio šut Kapla. 60. MINUT - GOL! Lajpcig je duplirao prendnost, strelac je Simons! Lopta je došla do mladog fudbalera PSŽ-a na pozajmici u Lajpcigu, on je iskosa sa desne strane raspalio po njoj sa preko 20 metara i pogodio gornji ugao Glazerovog gola. 58. MINUT - Dvostruka promena kod domaćina. Meč je završen za Forsberga i Henriksa, na terenu su Braumgartner i Klosterman. 56. MINUT - Konkretnija je Zvezda u drugom poluvremenu, preti i pritiska sve više poslednju liniju Lajpciga, koja zasad uspeva da odbije te nalete. Zvezdin novi evropski poraz, "ponovio se" Mančester, a proleće je i dalje u magli! Fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u utakmici 3. kola Lige šampiona, od RB Lajpciga rezultatom 3:1. Taj rezultat je bio i u meču sa Mančester sitijem, mada je tada srpski predstavnik poveo. Tako da je posle tri kola, prvak Srbije u teškoj situaciji pošto ima samo jedan bod iz tri meča. I borba za evropsko proleće je sada veoma, veoma neizvesna, mada izgubljena nije. Upravo će "Bikovi" iz Lajpciga biti (ponovni i) naredni protivnik u elitnom UEFA takmičenju pošto 7. novembra stižu u Beograd. Do tada će Zvezda odigrati i tri superligaške utakmice, sa IMT-om, TSC-om i Radnikom. A ni u domaćem prvenstvu nema razloga za zadovoljstvo, mada treba reći i da nije bilo baš realno da se na ovom gostovanju traže bodovi. Ispostavilo se da je večerašnje "predviđanje" navijača domaćina bilo dobro, pošto je na njihovom transparentu na početku meča na odlično popunjenoj "RB Areni" (42. U 23. minutu, kao i nekoliko minuta kasnije, malo su se ponadali navijači Zvezde kojih je bilo nekoliko hiljada. Prvo je golman Janis Blasvih skratio ugao Ivaniću, a onda je sudija Hoze Marija Sančez pokazao na belu tačku zbog starta nad Piterom Olajinkom. Ali posle VAR provere odluka je promenjena, pa je ostalo 1:0 za domaćina. Bilo je i pokušaja Zvezde na drugoj strani (manje nego domaćina), ali bez stoodstotne situacije. Mada su najbliži bili golu u 39. minutu kada je Šerif Ndijae ušao u kazneni prostor, ali i izgubio snagu i pao. U tih 45 i "kusur" minuta, sve je bilo na strani tima Marka Rosea, kada je reč o statistici. Crvena zvezda - RB Leipzig UŽIVO 7. 11. 2023 | Nogomet Pratite Crvena zvezda - RB Leipzig 7. 11. 2023 uživo - livescore, međusobni omjer, nedavni rezultati i ostale informacije na Rezultati.com stranici. ((УЖИВО###)) RB Leipzig Crvena zvezda prenos 25 25. 10. 2023. — (СПОРТ ТВ<<<) Манчестер Црвена звезда uživo live 19 (гледати РБ Лајпциг Црвена звезда prenos 25 октобар 2023 пре 15 сати — 07:30 ... 209 gledalaca) u Lajpcigu pisalo "crveno-beli će da pobede". Ali njihovi crveno-beli, ne oni iz Beograda. Uvodni trenuci bili su prilično zanimljivi, pošto je samo u dva i po minuta domaćin tražio penal, a onda i Hvang šutirao metar pored stative gola domaćina, koji je ubrzo i preuzeo inicijativu. Ispostavilo se da je 13. minut bio baksuzan za Zvezdu, jer je David Raum samo krunisao odličnu akciju koja je pokrenuta kada je Mirko Ivanić izgubio loptu. Odbrana prvaka Srbije je prelako ispala, pa je Raum samo poslao loptu kroz noge Omrija Glazera koji je samo nekoliko minuta kasnije dva puta spasio Zvezdu novih golova. 28. MINUT - PONIŠTEN PENAL ZA ZVEZDU! Ivanić je odradio veliki deo posla, presingom je uzeo loptu pred kaznenim prostorom, gde je oboren Olajinka. Glavni arbitar je odmah pokazao na belu tačku, ali je posle asistencije iz VAR sobe otišao da pogleda usporeni snimak i potom promenio odluku. 23. MINUT - Prva prava prilika za Zvezdu. Ivanić je izašao sam pred Blasviha, ali je for bio prejak, a je golman domaćih uspeo da skrati ugao i pošalje loptu u korner, posle kojeg je Blaskvih morao ponovo da interveniše, ovoga puta posle šuta Rodića glavom. 18. ФК Црвена звездаЗвездини омладинци савладали Јанг Бојс! 🔴⚪️ ⭐️СТАРТНА ПОСТАВА⭐️На клупи су: Поповић, Васиљевић, Дегенек, Спајић, Милуновић, Кангва, Канга, Олањинка, Кабић, Катаи, Лучић, Красо. Води Звезда на полувремену! 🔴⚪️ Велики број шанси, али освајамо само један бод у другој утакмици групне фазе Лиге шампиона. 🔴⚪️ Данас игра Звезда! 📍Крагујевац🏟Стадион “Чика Дача”🏆Суперлига⏳1️⃣5️⃣:0️⃣0️⃣ ⭐️СТАРТНА ПОСТАВА⭐️На клупи су: Поповић, Дегенек, Спајић, Милуновић, Николић, Стаменић, Кангва, Катаи, Митровић, Кабић, Красо. СД Црвена звезда: Почетна Црвена звезда - Тенерифе (ж), Београд, УСЦ Вождовац. 07/11/2023@21:00, Фудбал, Црвена звезда - РБ Лајпциг, Београд, Стадион "Рајко Митић". 08/11/2023@17:30 ... minuta na terenu je bio Aleksandar Katai koji je zamenio Stamenića. "Magiko" je veoma brzo bio ispred gola Lajpciga, ali je pas bio prejak. A onda je u 84. minutu presudio Dani Olmo. I on je ubacio loptu u mrežu Glazera posle gužve u kaznenom. U 90. minutu, akcija Kataija i Bukarija nije rezultirala promenom ishoda, pošto je pas ka Mijatoviću presečen. РБ Лајпциг Црвена звезда uživo 2022 25 октобар 2023 25. 10. 2023. — 10. 2023 | Nogomet Pratite RB Leipzig - Crvena zvezda 25. 10. 2023 uživo - livescore, audio commentary, međusobni omjer, nedavni rezultati i ... РБ Лајпциг Црвена звезда uživo live 25 октобар 2023 пре 6 са 25. 10. 2023. — РБ Лајпциг Црвена звезда uživo live 25 октобар 2023 пре 6 сати — Kupite RB Leipzig - Crvena Zvezda ( Red Star Belgrade ) karte na Sportski ... UŽIVO Lajpcig - Crvena zvezda, live prenos, Liga šampiona 25. 10. 2023. — LAJPCIG: Blasvih - Henriks, Simakan, Lukeba, Raum - Kampl, Šlager - Forsberg, Ćavi Simons - Lois Openda, Poulsen. CRVENA ZVEZDA: Glazer ... Лига шампиона: Први гол у утакмици Јанг Бојс и РБ 19. 9. 2023. — leipzig, young boys zvezda, zvezda siti, zvezda liga sampiona Први погодак у новој сезони Лиге шампиона, где игра и београдска Црвена звезда ... Победа Звезде у Крагујевцу! 🔴⚪️ Постигао је Мирко Иванић два гола на јучерашњем мечу и тако, уз Олањинку, донео велику радост звездашима, који су га због тога изгласали за играча утакмице. 🏆 Данас игра Звезда! 📍Крушевац🏟Стадион “Младост”🏆1/16 финала Купа Србије⏳1️⃣5️⃣:0️⃣0️⃣ ⭐️СТАРТНА ПОСТАВА⭐️На клупи су: Васиљевић, Виго, Милосављевић, Иванић, Шљивић, Максимовић, Митуљикић, Вукојевић, Мијатовић. [[[стреаминг]]!!] РБ Лајпциг Црвена звезда uživo live 25 окт пре 3 сата — пре 14 сати — РБ Лајпциг Црвена звезда uživo 25 октобар 2023 пре 4 сата — RB Leipzig - FK Crvena zvezda резултат уживо RB Leipzig FK Crvena . ФК Црвена звезда Konferencija posle utakmice RB Lajpcig - Crvena zvezda, uživo. Zvezdin Viber Фудбалери Црвене звезде су доживели пораз од РБ Лајпцига резултатом 3:1 у ... MINUT - Menja Roze. Izlazi Simons, na terenu je Dani Olmo. 70. MINUT - GOOOL! Zvezda smanjuje, strelac je Stamenić! Bukari je odradio sjajan posao po desnoj strani, lopta je posle nekoliko trenutaka došla do Dragovića koji je šutirao sa 20-ak metara. Na putu ka golu zakačila je jednog od fudbalera domaćih i došla do mladog veziste koji nije imao težak zadatak da zatrese mrežu rivala. Crvena zvezda 3:1 Praćenje utakmice uz statistiku i - YouTube 2:38:22... Crvena zvezda LIVE Praćenje utakmice uz statistiku i komentar Liga šampiona LIVE - Live Stream Web ➡ https://www.fudbalstar.rs ...YouTube · FudbalStar · Пре 2 недеље